Kolejny dodatek do CRM – "CRM Notifications Accelerator"

W ramach rozszerzania Dynamics CRM o kolejne bardzo przydatne funkcjonalności (np. zaawansowaną analitykę opartą o OLAP, rozszerzone prognozowanie sprzedaży lub wyszukiwanie danych w wielu systemach na raz), product team znów zaskoczył :). Pojawiła się informacja o następnym dodatku (oczywiście darmowym) – tzw. Notifications Accelerator„.
W skrócie chodzi o to, że użytkownicy Dynamics CRM będą mogli „zapisywać” się do konkretnych zdarzeń w systemie i dostawać powiadomienia w postaci RSS o wystąpieniu tych zdarzeń. Każdy użytkownik będzie mógł indywidualnie włączać notyfikację np. o tym, że pojawił się nowy potencjalny klient lub, że do kolejki trafiła kolejna sprawa.

To już siódmy z zapowiadanych dodatków (akceleratorów). Jak wszystkie poprzednie, znaczącą rozszerzy system. Będzie również dostępny za darmo i dostarczany razem z kodem źródłowym! To lepsze niż open source :). Bo mamy przynajmniej pewność, że otwarty kod został stworzony przez doświadczony zespół, który uwzględnił uwagi równie doświadczonych Klientów i Partnerów. A nie musi uwzględniać uwag dzieciaków bawiących się z PHP, jak to bywa z open source :).

Reklamy

2 komentarze do “Kolejny dodatek do CRM – "CRM Notifications Accelerator"

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s