Błąd „Precision must be an integer within the allowed range: 0 for integers, 0 to 4 for money, 0 to 10 for decimal, and 0 to 5 for float fields”

Ostatnio na forum CRM pojawiło się pytanie co w Dynamics CRM znaczy błąd „Precision must be an integer within the allowed range: 0 for integers, 0 to 4 for money, 0 to 10 for decimal, and 0 to 5 for float fields” podczas oglądania w CRM szans sprzedaży, ofert lub produktów na szansach sprzedaży i ofertach. Jeśli też trafiłaś/eś na taki błąd i nigdzie nie możesz znaleźć o co chodzi (google wiele na ten temat nie mówi poza linkami do pytań pozostawionych bez odpowiedzi…), odpowiedź znajdziesz poniżej. A Maciek dostał odpowiedż już wcześniej tutaj: http://social.microsoft.com/Forums/en-US/crmdevelopment/thread/8e02cea2-bef8-45d8-b67a-6cb360ad8f2c :).

Otóż, ten błąd nie wynika wcale z tego, że któreś pole ma źle ustawioną precyzję. Wynika raczej z faktu, że produkt, który został dodany do oferty lub szansy sprzedaży nie jest obecny w cenniku wykorzystanym przez tę szansę sprzedaży/ofertę. Rozwiązaniem jest dodanie produktu do cennika, który jest użyty w danej szansie lub ofercie. I już. Tyle 🙂

Reklamy

3 komentarze do “Błąd „Precision must be an integer within the allowed range: 0 for integers, 0 to 4 for money, 0 to 10 for decimal, and 0 to 5 for float fields”

  1. W przypadku tego błędu ciekawy jest fakt, że jego treść nie mówi zupełnie nic o przyczynie :))

  2. A tak na marginesie, wysyłamy maila do klienta (przez klienta rozumiem obiekt encji account). Czy jest sposób na sprawdzenie czy e-mail doszedł ??

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s