Microsoft z 6 partnerami: AMG.NET, Infor IT, Insoft, Intersys, JADE i Netwise uruchomił wczoraj kampanię, która pozwala wypróbować jak działa Microsoft Dynamics CRM. W ostatnim poście napisałem za co kocham Microsoft. W tym napiszę, czym Microsoft wystawia moją miłość na cholerną próbę…
Jak to zwykle bywa, jak się kupuje jakieś rozwiązanie (polski MS kupił gotowca ;), nota bene od moich dobrych znajomych z AlfaPeople Dania…), strona kampanii nie wygląda i nie brzmi najlepiej: http://emea.dynamicscrm.com. A jeszcze gorzej kampania prezentuje się w Google’u: http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=emea.dynamicscrm.com&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=1&cad=b. Według BING’a strony jeszcze nie ma.

Inicjatywa Microsoft’u ma pomóc partnerom, którzy nie mają swojego Centrum Hostingowego, oferować Dynamics CRM w modelu SaaS. Powstrzymam się od komentarzy czy się udało po wrażeniach w pierwszych dniach działania strony :).

Jednak mimo wszystko nie ma się co zrażać! Dynamics CRM działa o niebo lepiej niż strona tej kampanii, dlatego zachęcam i tak do bezpłatnego testowania. W celu założenia konta można udać się tu: http://emea.dynamicscrm.com/?culture=pl-PL&campaign=MSPOL – konto zostanie założone automatycznie i od razu po otrzymaniu potwierdzenia będzie można korzystać z systemu.

PS. Pierwsza reklama w poście na tym blogu, ale nie mogłem się powstrzymać: jeśli komuś przeszkadza łamany angielski i błędy już na pierwszej stronie, zachęcam też do korzystania z CRM’a hostowanego bezpośrednio przez Netwise: http://www.netwisehosting.pl/. Tam raczej błędów nie ma :).

Ech… korporacja… ktoś, gdzieś w Monachium coś kupił i trzeba używać we wszystkich krajach. Nic to, że nie ma po polsku. Nic to, że po angielsku też to nie jest. Nic, że sypie błędami. Ważne, że trzeba ruszać! Cóż zrobić 🙂

Reklama