Zostałem… MVP – Dynamics CRM! :)

„Congratulations! We are pleased to present you with the 2010 Microsoft® MVP Award!” – niespodziewany email z takim zdaniem na początku to najlepsza nagroda, jaka może spotkać kogoś, kto poświęca sporo swojego życia wybranej technologii Microsoft. Ja dostałem dzisiaj takiego emaila! 🙂 Przed 17, nagle i niespodziewanie :-D.
Póki co nie wiem jeszcze dokładnie co to znaczy, że jestem MVP. Wiem tylko, że jestem pierwszym polskim (drugim w Europie Centralnej i Środkowej) MVP z Dynamics CRM. A 41-ym na świecie (19 w USA). I wiem też, że to jedna z fajniejszych chwil w „technologicznym” życiu. Zostać docenionym, wcale tego nie oczekując.

Nie wiem jak innych MVP, ale mnie motywuje bardziej marchewka niż kij, a tzn, że uzyskany właśnie tytuł Most Valuable Professional spowoduje, że jeszcze bardziej zajmę się moim ukochanym CRM’em i jeszcze mocniej zaangażuję w społeczność.

Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do uzyskania przeze mnie tego wyróżnienia. Thank y’all for your appreciation. I’ll do my best to keep it up!

Jednocześnie chciałem pogratulować wszystkim nowym MVP – szczególnie Tobiaszowi, który zdobył tytuł MVP SQL w tym rozdaniu! Jest nas dwóch :). I oczywiście gratulacje dla wszystkich renominowanych! Na blogu Alessandro Teglia (tutaj) znajduje się pełna lista 8 nominowanych do nagrody MVP. Standardowo lista jest pusta i nie zawiera nazwiska danej osoby póki ona sama nie pochwali się nominacją na blogu lub jakiejś stronie – fajny zwyczaj. Pan Lato mógłby się uczyć, nie zwolniłby wtedy Benhakkera, nie mówiąc mu najpierw! 😀

Reklamy

6 komentarzy do “Zostałem… MVP – Dynamics CRM! :)

  1. Niedawno przeglądałem listy „MVPowców” i mocno się dziwiłem, że Cię tam jeszcze nie ma. A tu miła niespodzianka. Wielkie gratulacje!

  2. Trzeba będzie kiedyś przy okazji jakies piwko z tegoż powodu wypić… w końcu co dóch MVP to nie jeden 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s