Kolejny wieczór uczę się CRM 2011 (dziś wieczór krótszy przez mecz ostatniej nadziei Lecha), odpowiadam na forach i przeglądałem statystyki bloga. Dodatkowo minęły 2 lata odkąd założyłem blog :).To natchnęło mnie do napisania tego posta.

BLOG
Założyłem bloga w lipcu 2008. Blog w obecnej postaci (ze statystykami) istnieje już 22 miesiące. W tym czasie zanotował prawie 21000 unikalnych odwiedzin. To w skrócie oznacza prawie 1000 odwiedzin miesięcznie. Jestem z tego bardzo dumny i bardzo serdecznie dziękuję Wam za to, że czytacie to, co chcę przekazać :). Dumny jestem dlatego, bo Dynamics CRM, o którym w 2008 roku (tak, śmiejcie się) słyszało może z 10 firm w Polsce (w tym klienci 😉 ), a dobrze umiały może ze 3, jest teraz w stanie wygenerować 30 wizyt na stronie dziennie. A to oznacza, że zainteresowanie moim kochanym produktem rośnie! Po frazach, które szukacie (a potem trafiacie na ten blog) można wywnioskować, że coraz więcej osób nie tylko szuka informacji handlowych o Dynamics CRM, ale i technicznych – czyli w skrócie coraz więcej osób tego systemu używa. Extra!

FORA
Jak pewnie wiecie (można gdzieś na blogu znaleźć) poza blogiem sporo udzielam się na forach poświęconych CRM’owi. Niestety nie po polsku, bo po polsku takich forów nie ma… Przez ostatnie 2 lata udało mi się kilka razy byc tzw. „top answerer’em”, a to cieszy :). Jeszcze bardziej cieszą takie obrazki, które potwierdzają to, że moja pomoc coś komuś daje:

GRUPA DxPUG I SPOTKANIA OFFLINE
Podczas spotkań grupy ciągle jeszcze nie ma nas tylu(e) ile podczas spotkań grup .net albo SQL. Ale nadrobimy to :). We wrześniu jedziemy z kolejnym spotkaniem.
Co do innych spotkań offline, to ponownie w tym roku będę miał zaszczyt pełnić rolę eksperta podczas MTS 2010. Dodatkowo, jeśli czas pozwoli i zdążę odpowiedzieć na zaproszenia, powinienem pojawić się na różnych konferencjach z prelekcjami o Dynamics CRM 2011. Na razie wstępnie zarezerwowałem sobie czas na Berlin i Las Vegas w listopadzie. Jak ktoś ma ochotę, zapraszam! 🙂

PODSUMOWANIE
Mam nadzieję, że blog i inne aktywności wnoszą coś do Waszych relacji z Dynamics CRM i że się przydają. Teraz, już jako MVP, będę robił pewnie jeszcze więcej! 🙂 Jakieś sugestie?

Reklama