Na początku lipca Microsoft poinformował o wydaniu najnowszej wersji metodyki Sure Step. Wersja ta ma numer 2.0.29.0 i obfituje w wiele zmian. Sure Step stanie się jeszcze bardziej przydatny :).
Oto, co nowego mamy do dyspozycji w Sure Step 2.0:


– cała aplikacja przestała byc stroną otwieraną Internet Explorerze. Teraz dostęp do dokumentów mi całej metodyki mamy przez specjalną aplikację napisaną w Windows Presentation Foundation. Całośc wygląda naprawdę efektownie!


– od teraz można tworzyc Projekty i repozytoria plików bezpośrednio z poziomu aplikacji Sure Step 2.0. Pliki są gromadzone w konkretnych fazach i mogą byc grupowane. Zapowiada się super… 🙂

– jeszcze więcej szablonów!

– nowe rodzaje projektów: Rapid Upgrade i Enterprise

nowe oferty: Code Review

– zniknęła możliwośc dostosowania aplikacji Sure Step do naszych potrzeb. Ale za to pojawiły się Szablony Projektów

Całośc wygląda rewelacyjnie i jest sporym krokiem do przodu. Sure Step 2.0 oferuje teraz już nie tylko opis rozszerzony i zaktualizowany opis metodyki, ale również narzędzia do zarządzania np. dokumentami dla Klientów.
Sure Step 2.0 dostępny jest dla partnerów z odpowiednim Service Planem i można go ściągnąc tutaj: https://mbs.microsoft.com/partnersource/partneressentials/serviceplans/surestep/

Reklama