Tym razem piszę znów, zanim informacja pojawi się na blogu grupy produktowej ;). Rano 8 maja 2009 (polskiego czasu), tzn. przedwczoraj, ukazał się kolejny zbiór poprawek i ulepszeń do Microsoft Dynamics CRM 4.0. Tym razem mamy do czynienia z Update Rollup 4.

Oczywiście Update Rollup 4 jest kumulatywny, a tzn że zawiera wszystkie poprawki, które do tej pory pojawiły się w poprzednich 3 Rollup’ach. Dodatkowo zawiera oczywiście szereg nowych fix’ów: od błędu, przez który czasem podczas korespondencji seryjnej brakuje danych w polu „Użytkownik” przez poprawkę dla błędu „Invalid argument”, który czasem pojawiał się po imporcie przepływów pracy; aż po poprawki w SDK i zmiany nazw wyświetlanych niektórych pól w konkretnych językach.

UWAGA:

Bądźcie ostrożni z aplikacją Update Rollup 4 na serwerach, gdzie jest tylko Rollup 1. Jeśli tak zrobicie, a środowisko developerskie nadal będzie miało Rollup 1, nie da się zaimpotować dostosowań. A to dlatego, że nie można eksportować i importować dostosowań między środowiskami „Rollup 1 <-> Rollup 4”.

Update Rollup 4 można ściągnąć tutaj: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0ddf8e83-5d9c-4fe7-9ae6-f2713a024071&displaylang=en, a więcej informacji o wszystkich poprawkach jest w tym KB 968176: http://support.microsoft.com/kb/968176.

Reklama