Już ponad tydzień minął od WDI 2010 i mojej prelekcji o platformie Dynamics CRM. Dziękuję wszystkim za miłe emaile, w których wyraziliście całkiem spore zainteresowanie Dynamics xRM. Mam nadzieję, że sesja się podobała, a platforma wydała się ciekawa. Dzięki!

IV spotkanie grupy
Teraz nadszedł czas na kolejne wydarzenie – czwarte spotkanie grupy Dynamics xRM Polish User Group. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 13.04.2010 o 18:30, standardowo w budynku Microsoft w Warszawie. Na razie nie publikuję ageny, ponieważ czekam na potwierdzenie sesji. Tym razem, jak dobrze pójdzie, będzie mówił ktoś inny niż ja :). Na spotkanie możecie się rejestrować tutaj: http://ms-groups.pl/dxpug/4_spotkanie.

Zmiany na stronie grupy
Trochę zmieniło sięna stronie grupy (http://ms-groups.pl/dxpug). Przede wszystkim dodałem listę członków grupy oraz instrukcje jak zarejestrować się jako członek grupy. Po rejestracji automatycznie nabędziecie uprawnienia do edycji strony, w tym forum i ankiet (wreszcie!). Zapraszam do korzystania ze stronki i do rejestracji na spotkanie!!!

Reklama