Trochę później niż poprzednie posty :(, bo niestety nie miałem czasu od razu po 4-tym dniu pisać. Czwarty dzień Acceleration Lab’a minął na ostatnich przygotowaniach do prezentacji i na samych prezentacjach. Przedstawiciele 16 zespołów prezentowali to, co zrobili przez 3 dni. Dema obserwowali przedstawiciele Grupy Produktowej i pozostali uczestnicy Lab’a. Wypadło całkiem fajnie – udało się zbudować nawet niezłe rozwiązania!

Nasze rozwiązanie zostało zaprezentowane na żywo (niektórzy mieli tylko slajdy) i na prezentacji. Dzięki wykorzystaniu samych nowych funkcji CRM 2011 (wizualizacje danych, wykresy, kokpity managerskie, wiele formatek, field-level security i dialogi) udało nam się zrealizować wymagania, których w życiu nie zbudowalibyśmy w 3 dni w CRM 4.0. Kolejny raz się przekonałem, jak spoko jest CRM 2011 :).
Tomka zespół pokazywał integrację CRM z Azure, a także (już dość technicznie) używanie skryptów do łączenia się z oData.

xRM Acceleration Lab okazał się naprawdę super wydarzeniem! A praca ręka w rękę z takimi gwiazdami Dynamics CRM jak David Yack, Jim Steger, albo Matt Parks naprawdę sporo może nauczyć. A jeszcze bardziej cieszy, jak wspólnie z nimi rozwiązuje się ten sam problem :). Szczególnie, że tak „niedawno” sam uczyłem się z ich książek.

Reklama